Reklama

Z promilami i bez prawa jazdy wjechał w kolektory

26-latek „staranował” metalową bramę i uderzył w zamontowane przy domu kolektory słoneczne. Policjantom mówił, że jechał z prędkością 80 km/h i na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie miał prawa jazdy

O ogromnym szczęściu mogą mówić dwaj młodzi mężczyźni, którzy 27 grudnia uczestniczyli w zdarzeniu drogowym. W miejscowości Krynka volkswagen polo zjechał z drogi i uderzył w metalową bramę jednej z posesji. Zatrzymał się na kolektorach słonecznych zainstalowanych przy budynku. Mundurowi na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy wcześniej podróżowali osobówką. 26-latek z gminy Łuków mówił, że kierując volkswagenem jechał z prędkością 80 km/h i na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Jego 31-letni pasażer opowiadał, iż prosił kolegę, by ten jechał wolniej, gdyż jezdnia była mokra i śliska. Prośby nie docierały do kierowcy. Pojazd z dużą prędkością zjechał z drogi i staranował metalową bramę. Na szczęście mężczyznom podróżującym samochodem, poza drobnymi zadrapaniami i siniakami, nic się stało.

Sprawdzając stan trzeźwości uczestników kolizji policjanci ustalili, że obaj są nietrzeźwi. Po badaniach okazało się, że 26-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a jego kolega ponad 3. Dodatkowo mundurowi ustalili, że młody mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Wkrótce usłyszy zarzuty, a jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Reklama

M.J.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość walić pis - niezalogowany 2020-01-02 08:55:28

    Efekt 500 +

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości