Reklama

Zabójstwo w Garwolinie – 17-latek zabił matkę

Dziś w Garwolinie doszło do zabójstwa. 17-latek kilkukrotnie dźgnął nożem własną matkę. Kobieta zmarła

Jak podaje portal eGarwolin.pl, do zdarzenia doszło w czwartek (2 stycznia) w Garwolinie na osiedlu Korczaka.

– Dostaliśmy zgłoszenie o rannej kobiecie. Policjanci na miejscu potwierdzili ten fakt. Kobieta była reanimowana. Niestety 47-latka zmarła. W tej sprawie zatrzymaliśmy 17-letniego mężczyznę – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Rzecznik policji odmawia podawania szczegółowych informacji o zdarzeniu.

Jak ustalił eGarwolin.pl, zatrzymany 17-latek, który ranił 47-letnią kobietę nożem jest jej synem. Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta miała liczne rany zadane nożem. Zmarła na miejscu. Nastolatek miał sam zadzwonić na policję. 

Reklama

Na miejscu zdarzenia są policjanci oraz prokurator. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

red. 

(Zdj. Pixabay, arch. eG)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości