Reklama

Zginęli dwaj mieszkańcy powiatu lubelskiego i dwaj Ukraińcy

We wczorajszym wypadku na trasie S17 śmierć poniosło czterech młodych mężczyzn. Jak podaje portal lublin112.pl, to dwaj mieszkańcy powiatu lubelskiego oraz dwaj Ukraińcy

Jak informowaliśmy, tragedia wydarzyła się przed końcem nowo oddanej drogi dwupasmowej Garwolin - Kołbiel. Dalej znajduje się zwężenie i ruch jest spowolniony. Kierowca osobowego renaulta wbił się w tył ciężarówki. Siła uderzenia była ogromna. Aby wydostać wrak spod naczepy, trzeba było użyć dźwigu do jej podniesienia. Młodzi mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu. Trwa prokuratorsko - policyjne śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny wypadku.

(fot. KPP Otwock)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość walić psl - niezalogowany 2020-01-24 16:49:10

    Szybciej było jechać...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości