We wczorajszym wypadku na trasie S17 śmierć poniosło czterech młodych mężczyzn. Jak podaje portal lublin112.pl, to dwaj mieszkańcy powiatu lubelskiego oraz dwaj Ukraińcy
Jak informowaliśmy, tragedia wydarzyła się przed końcem nowo oddanej drogi dwupasmowej Garwolin - Kołbiel. Dalej znajduje się zwężenie i ruch jest spowolniony. Kierowca osobowego renaulta wbił się w tył ciężarówki. Siła uderzenia była ogromna. Aby wydostać wrak spod naczepy, trzeba było użyć dźwigu do jej podniesienia. Młodzi mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu. Trwa prokuratorsko - policyjne śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny wypadku.
(fot. KPP Otwock)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szybciej było jechać...
Szybciej było jechać...