Reklama

Zrób palmę wielkanocną lub pisankę i weź udział w konkursie

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski w Lublinie

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną. "Zachęcamy rękodzielników i twórców ludowych, artystów plastyków, członkinie kół gospodyń wiejskich, a także dzieci i młodzież szkolną" - zachęcają pracownicy MGCK.

Palmy oraz pisanki należy dostarczyć do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Rykach w terminie do 5 marca 2021r. razem z wypełnioną karta zgłoszenia.

Szczegóły w regulaminie. 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości