Reklama

Mistrzostwa Budowlanki w tenisie wygrali Michał Bakiera i Zofia Figacz

Zofia Figacz w kategorii dziewcząt i Michał Bakiera zostali mistrzami Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach w tenisie stołowym

W rywalizacji chłopców wzięło udział 34 zawodników. Na podium za Bakierą znaleźli się: Kacper Warowny i Bartek Stachurski. 

Z ósemki zgłoszonych dziewcząt najlepsza okazała się Zofia Figacz, która była faworytką zawodów. W finale pokonała ona Katarzynę Filiks. Na trzecim miejscu znalazła się Aleksandra Tomaszek. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/02/2026 14:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości