Zofia Figacz w kategorii dziewcząt i Michał Bakiera zostali mistrzami Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach w tenisie stołowym
W rywalizacji chłopców wzięło udział 34 zawodników. Na podium za Bakierą znaleźli się: Kacper Warowny i Bartek Stachurski.
Z ósemki zgłoszonych dziewcząt najlepsza okazała się Zofia Figacz, która była faworytką zawodów. W finale pokonała ona Katarzynę Filiks. Na trzecim miejscu znalazła się Aleksandra Tomaszek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze