Reklama

Maciej Sowa zwycięzcą Grand Prix LZS! Sukces tenisistów Amatora w Bełżycach

Znakomite wieści płyną z Bełżyc. Zawodnicy klubu Amator Leopoldów pokazali wielką klasę podczas ostatnich zawodów. Zdominowali podium, a Maciej Sowa po zaciętej walce został najlepszym zawodnikiem całego 2025 roku.

To był wymarzony występ naszych sportowców. W sobotę, 13 grudnia, w Bełżycach odbył się VIII Turniej z cyklu Grand Prix LZS. Reprezentanci Amatora nie dali szans rywalom i zajęli czołowe miejsca.

Dominacja w turnieju

Najlepiej tego dnia poradził sobie Maciej Sowa, który wygrał całe zawody. Tuż za nim, na drugim miejscu, uplasował się jego klubowy kolega – Kacper Goluch. Bardzo blisko podium był również trzeci z naszych reprezentantów, Filip Kamiński, który ostatecznie zajął wysokie, czwarte miejsce.

Odrobiona strata i tytuł mistrza

Ten turniej był ważny nie tylko ze względu na medale, ale też na punkty w tabeli całego sezonu Grand Prix LZS w Tenisie Stołowym. Przed zawodami w Bełżycach sytuacja była napięta. Maciej Sowa tracił do lidera jeden punkt.

Reklama

Dzięki wygranej w tym ostatnim turnieju, nasz zawodnik odrobił stratę z nawiązką. Tym samym Maciej Sowa zwyciężył w klasyfikacji generalnej i zdobył tytuł najlepszego zawodnika za cały rok 2025.

Gratulujemy całej drużynie Amatora Leopoldów świetnej formy i waleczności!

Maciej Sowa zwyciężył w klasyfikacji generalnej i zdobył tytuł najlepszego zawodnika za cały rok 2025

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/12/2025 19:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości