Paweł Gawryołek (Błękitni Leopoldów) wygrał turniej w Celestynowie, pokonując w finale Andrzeja Króla, swojego kolegę klubowego
W Celestynowie wystartowało trzech tenisistów stołowych z Leopoldowa i wszyscy awansowali do fazy pucharowej. Najlepiej zaprezentował się Paweł Gawryołek, który wygrał wszystkie 3 pojedynki. Po jednej porażce zanotowali Andrzej Król i Dariusz Ciołek, ale zajmując drugie miejsce awansowali do dalszych gier.
Dariusz Ciołek po jednej wygranej i dwóch porażkach ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 9-12. Dużo lepiej poszło pozostałym „Błękitnym” - Andrzej Król awansował do finału nie tracąc nawet jednego seta, a Paweł Gawryołek jedną partię oddał Hindusowi Prashantowi. W finale spotkali się P. Gawryołek i A. Król, którzy mieli okazję rywalizować w fazie grupowej. Obydwa pojedynki wygrał Paweł 3:0 i to on zdobył Puchar Wójta Celestynowa. Dobra forma Błękitnych cieszy w kontekście zaczynającej się w najbliższą niedzielę II rundy II ligi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze