Reklama

Błękitny finał. Dobra forma zawodników z Leopoldowa przed drugą rundą II ligi

Paweł Gawryołek (Błękitni Leopoldów) wygrał turniej w Celestynowie, pokonując w finale Andrzeja Króla, swojego kolegę klubowego

W Celestynowie wystartowało trzech tenisistów stołowych z Leopoldowa i wszyscy awansowali do fazy pucharowej. Najlepiej zaprezentował się Paweł Gawryołek, który wygrał wszystkie 3 pojedynki. Po jednej porażce zanotowali Andrzej Król i Dariusz Ciołek, ale zajmując drugie miejsce awansowali do dalszych gier.
Dariusz Ciołek po jednej wygranej i dwóch porażkach ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 9-12. Dużo lepiej poszło pozostałym „Błękitnym” - Andrzej Król awansował do finału nie tracąc nawet jednego seta, a Paweł Gawryołek jedną partię oddał Hindusowi Prashantowi. W finale spotkali się P. Gawryołek i A. Król, którzy mieli okazję rywalizować w fazie grupowej. Obydwa pojedynki wygrał Paweł 3:0 i to on zdobył Puchar Wójta Celestynowa. Dobra forma Błękitnych cieszy w kontekście zaczynającej się w najbliższą niedzielę II rundy II ligi.
 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości