Reklama

Tenisiści z Gozda najlepsi w powiecie ryckim

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Gozda wygrali Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym klas szóstych i młodsi w kategoriach dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach rywalizacji sportowej szkół Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego

W mistrzostwach powiatu wzięło udział tylko pięć drużyn z trzech szkół. Oprócz SP z Gozda zagrali reprezentanci SP z Grabowa Szlacheckiego i SP z Leopoldowa

Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca będą reprezentantami powiatu na zawodach rejonowych. 

Dziewczyny

1. SP Gozd (Katarzyna Janeczek, Julia Mućka, Nikola Rygielska) opiekun: Witold Łukasiak

2. SP Grabów Szlachecki (Paulina Janiszek, Lena Karolak, Natalia Rodak) opiekun: Gustaw Serafin

Chłopcy

1. SP Gozd (Adrian Filipek, Wojciech Pieńkosz, Filip Stępnicki) opiekun: Witold Łukasiak

Reklama

2. ZPO Leopoldów (Antoni Błoński, Filip Kamiński) opiekun: Beata Babik

3. SP Grabów Szlachecki (Maciej Sowa, Szymon Sowa, Kacper Chmielewski)

Puchary i dyplomy dla uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w Rykach

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości