Uczniowie Szkoły Podstawowej z Gozda wygrali Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym klas szóstych i młodsi w kategoriach dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach rywalizacji sportowej szkół Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego
W mistrzostwach powiatu wzięło udział tylko pięć drużyn z trzech szkół. Oprócz SP z Gozda zagrali reprezentanci SP z Grabowa Szlacheckiego i SP z Leopoldowa
Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca będą reprezentantami powiatu na zawodach rejonowych.
Dziewczyny
1. SP Gozd (Katarzyna Janeczek, Julia Mućka, Nikola Rygielska) opiekun: Witold Łukasiak
2. SP Grabów Szlachecki (Paulina Janiszek, Lena Karolak, Natalia Rodak) opiekun: Gustaw Serafin
Chłopcy
1. SP Gozd (Adrian Filipek, Wojciech Pieńkosz, Filip Stępnicki) opiekun: Witold Łukasiak
2. ZPO Leopoldów (Antoni Błoński, Filip Kamiński) opiekun: Beata Babik
3. SP Grabów Szlachecki (Maciej Sowa, Szymon Sowa, Kacper Chmielewski)
Puchary i dyplomy dla uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w Rykach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze