Reklama

70-te urodziny OSP Nowa Dąbia i nowy sztandar

Druhowie z OSP w Nowej Dąbi zapraszają na swój Jubileusz

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Dąbiw tym roku obchodzi jubileusz 70-lecia swojej działalności. Z tej okazji na 15 września (niedziela) druhowie przygotowali uroczyste obchody jubileuszu połączone z poświęceniem i nadaniem nowego sztandaru dla jednostki.

Zbiórkę jednostek OSP przed strażnicą w Nowej Dąbi zaplanowano na 11:30. Pół godziny później na placu uroczystości zostanie odprawiona Msza Św. w intencji strażaków i ich rodzin. O godzi. 12:45 rozpoczną się oficjalne uroczystości związane z jubileuszem. Zaplanowano m.in. pożegnanie starego i poświecenie i wręczenie nowego sztandaru dla jednostki, wręczenie odznaczeń zasłużonym strażakom, przemówienia okolicznościowe. Zwieńczeniem uroczystości będzie defilada pododdziałów OSP

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-09 21:34:04

    Nowa okazja do promocji dla "wybrańców narodu" i otumaniania wyborców obiecankami z kosmosu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość pazdzioch - niezalogowany 2020-05-21 08:49:36

    Szaleństwo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Antykomuna - niezalogowany 2020-08-15 07:26:18

    Komuna wróciła.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości