Druhowie z OSP w Nowej Dąbi zapraszają na swój Jubileusz
Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Dąbiw tym roku obchodzi jubileusz 70-lecia swojej działalności. Z tej okazji na 15 września (niedziela) druhowie przygotowali uroczyste obchody jubileuszu połączone z poświęceniem i nadaniem nowego sztandaru dla jednostki.
Zbiórkę jednostek OSP przed strażnicą w Nowej Dąbi zaplanowano na 11:30. Pół godziny później na placu uroczystości zostanie odprawiona Msza Św. w intencji strażaków i ich rodzin. O godzi. 12:45 rozpoczną się oficjalne uroczystości związane z jubileuszem. Zaplanowano m.in. pożegnanie starego i poświecenie i wręczenie nowego sztandaru dla jednostki, wręczenie odznaczeń zasłużonym strażakom, przemówienia okolicznościowe. Zwieńczeniem uroczystości będzie defilada pododdziałów OSP
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nowa okazja do promocji dla "wybrańców narodu" i otumaniania wyborców obiecankami z kosmosu.
Szaleństwo.
Komuna wróciła.
Nowa okazja do promocji dla "wybrańców narodu" i otumaniania wyborców obiecankami z kosmosu.
Szaleństwo.
Komuna wróciła.