Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 18 maja będzie sukcesywnie otwierała swoje placówki dla rolników
W pierwszej kolejności będą to biura powiatowe i wybrane biura w oddziałach regionalnych. Od 18 maja biura powiatowe będą obsługiwały tylko sprawy dotyczące identyfikacji i rejestracji zwierząt. - Chcemy, by jak najszybciej nasze placówki były znów otwarte dla rolników – mówi Tomasz Nowakowski, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. – Chcemy, żeby było to wprowadzone w sposób maksymalnie bezpieczny zarówno dla pracowników Agencji, jak również dla naszych beneficjentów – dodaje.
(Źródło: ARiMR)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze