Dominik Sergiel z Ryk zakwalifikował się do półfinału Mistrzostw Świata MTB Stunt Grand Prix - akrobacje rowerowe
Ostatecznie 18-latek zajął 11 miejsce na świecie. Trzecią edycję mistrzostw zorganizowano w Wieliczce. Na zawody przyjechali reprezentanci m.in. z Indii, Bangladeszu, Włoch, a nawet Argentyny. Dominik Sergiel po przejściu eliminacji zakwalifikował się do półfinału. Musiał zmierzyć się z zawodnikami w 4 konkurencjach. Zaprezentował swój popisowy przejazd polegający na akrobacjach rowerowych takich jak churro, barride, stoppie, switchback.
Dominik trenuje od 2 lat. Stało się to jego pasją i sposobem na spędzanie aktywnie czasu wolnego. - Sport ten wymaga wielu umiejętności, panowania nad rowerem, a także doskonałej równowagi i kondycji fizycznej - przyznaje chłopak.
Poczynania i rozwój Dominika można śledzić na jego kanale na YouTube - Magik Stunt Rider.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
więc prośba do lokalnych firm aby wspomogli młodego sportowca finansowo tzn na rozwoj technik czyli szkolenia u dobrych trenerów na wyjazdy na zawody oraz na zakup lepszego nowoczesniejszego sprzętu lub osprzętu , jeżeli jesteście wstanie pomóc -pomagajcie
co to za gość - Kandydat na Burmistrza R ?
@Kandydat na Burmistrza R
zgadzam się z Panem, wsparcie by się przydało, także sponsorzy mile widziani :)
Gratuluję. Super wynik
więc prośba do lokalnych firm aby wspomogli młodego sportowca finansowo tzn na rozwoj technik czyli szkolenia u dobrych trenerów na wyjazdy na zawody oraz na zakup lepszego nowoczesniejszego sprzętu lub osprzętu , jeżeli jesteście wstanie pomóc -pomagajcie
co to za gość - Kandydat na Burmistrza R ?
@Kandydat na Burmistrza R
zgadzam się z Panem, wsparcie by się przydało, także sponsorzy mile widziani :)