Reklama

Chłopak z Ryk w światowej czołówce

Dominik Sergiel z Ryk zakwalifikował się do półfinału Mistrzostw Świata MTB Stunt Grand Prix - akrobacje rowerowe

Ostatecznie 18-latek zajął 11 miejsce na świecie. Trzecią edycję mistrzostw zorganizowano w Wieliczce. Na zawody przyjechali reprezentanci m.in. z Indii, Bangladeszu, Włoch, a nawet Argentyny. Dominik Sergiel po przejściu eliminacji zakwalifikował się do półfinału. Musiał zmierzyć się z zawodnikami w 4 konkurencjach. Zaprezentował swój popisowy przejazd polegający na akrobacjach rowerowych takich jak churro, barride, stoppie, switchback.

Dominik trenuje od 2 lat. Stało się to jego pasją i sposobem na spędzanie aktywnie czasu wolnego. - Sport ten wymaga wielu umiejętności, panowania nad rowerem, a także doskonałej równowagi i kondycji fizycznej - przyznaje chłopak.

Reklama

Poczynania i rozwój Dominika można śledzić na jego kanale na YouTube - Magik Stunt Rider.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kandydat na Burmistrza R 2019-09-25 10:45:02

    więc prośba do lokalnych firm aby wspomogli młodego sportowca finansowo tzn na rozwoj technik czyli szkolenia u dobrych trenerów na wyjazdy na zawody oraz na zakup lepszego nowoczesniejszego sprzętu lub osprzętu , jeżeli jesteście wstanie pomóc -pomagajcie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-25 12:33:03

    co to za gość - Kandydat na Burmistrza R ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dominik Sergiel - niezalogowany 2019-09-25 20:45:26

    @Kandydat na Burmistrza R
    zgadzam się z Panem, wsparcie by się przydało, także sponsorzy mile widziani :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości