Maja Warowna zdobyła złoty i brązowy medal wśród żaczek, a Emilia Kołomańska srebrny i brązowy w rywalizacji kadetek podczas zawodów w Zamościu
Do Zamościa na Mistrzostwa Województwa pojechały dwie zawodniczki Dynama Gózd: Maja Warowna (żaczki - zawodniczki do 11 lat) i Emilia Kołomańska (kadetki - do 15 lat).
- Jestem zadowolony z medali, które zdobyły dziewczęta, ale przede wszystkim z ich gry - mówi Witold Łukasiak, trener Dynama Gózd.
Obie zawodniczki zagrały bardzo walecznie i z dużym zaangażowaniem, prezentując w męczącym turnieju wysoki poziom. Do pełni szczęścia zabrakło indywidualnego medalu Mai Warownej, ale dość pechowo przegrała ćwierćfinał z Marią Karczmarz z Lewartu. W tej kategorii wiekowej takie rzeczy się zdarzają, bo dziewczętom ciężko utrzymać koncentrację przez cały turniej. Natomiast Emilka Kołomańska chyba zagrała turniej życia, pokonując kilka zawodniczek wyżej od siebie rozstawionych.
Adam W. Faluszczak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze