Za nami Europejskie Dni Dziedzictwa, które zgromadziły przy Miejskim Domu Kultury wielu mieszkańców miasta.
Zgromadzeni najpierw odśpiewali "Hymn do Bałtyku".Następnie przyszedł czas na główną część uroczystości - ślubowanie Wiśle i zanurzenie flag w jej wodach.
Atrakcjami towarzyszącymi "Zaślubinom" był koncert w siedzibie MDK oraz warsztaty edukacyjne, które prowadzili pracownicy Muzeum Sił Powietrznych.
Organizatorem przedsięwzięcia było Muzeum Sił Powietrznych oraz Miejski Dom Kultury w Dęblinie.
Więcej na temat wydarzenia w środowym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze