Reklama

Dęblin. Ślubowali "Królowej Polskich Rzek" (galeria zdjęć)

Za nami Europejskie Dni Dziedzictwa, które zgromadziły przy Miejskim Domu Kultury wielu mieszkańców miasta.

Zgromadzeni najpierw odśpiewali "Hymn do Bałtyku".Następnie przyszedł czas na główną część uroczystości - ślubowanie Wiśle i zanurzenie flag w jej wodach. 

Atrakcjami towarzyszącymi "Zaślubinom" był koncert w siedzibie MDK oraz warsztaty edukacyjne, które prowadzili pracownicy Muzeum Sił Powietrznych.

Organizatorem przedsięwzięcia było Muzeum Sił Powietrznych oraz Miejski Dom Kultury w Dęblinie. 

Więcej na temat wydarzenia w środowym wydaniu "Twojego Głosu". 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości