Podczas dzisiejszej Mszy św. w kościele Nawiedzenia NMP w Bobrownikach kazania nie wygłosił ksiądz, a mali artyści
Nie potrafiłbym tak pięknie głosić Słowa Bożego, jak wy - mówi ksiądz proboszcz Dariusz Cabaj. Dzieci ze Szkoły Podstawowej z klas I - III pod kierunkiem nauczycielek Małgorzaty Nojek i Sylwii Rusek przedstawili historię o narodzinach Jezusa. Uczniowie przedstawili rodzinę, która z wieczerzy wigilijnej udała się do kościoła na Pasterkę. Tam, wspólnie z Trzema Królami, Aniołkami, Pastuszkami i zwierzętami powitali nowo narodzone dziecię, które zbawi świat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Gratulacje dla dzieci za to, że są odważne i nie siedzą przed komputerem, rozwijają się kulturowo. Ja tylko zapytam dorosłych kiedy to Boże Narodzenie było? Jeżeli święto jest obchodzone przez Chrześcijan, ale nie wszystkich, bo są tacy, którzy według interpretacji słowa pisanego nieyznają go, od przełomu lll i lV wieku co jest zrozumiałe, bo przecież były prześladowania wierzących w Jezusa. Mówiono, że Zbawiciel narodził się 19 kwietnia, 20 maja, czy 17 listopada, a następnie 6 stycznia w dzień święta Boga słońca Ajona, by datę potwierdzić na 25 grudnia w roku 353 w dzień święta Boga Mitry. Przy czym w kościele wschodnim została data 6 styczeń, a w zachodnim 25 grudnia. Jeżeli liczenie lat podaję się od narodzin Chrystusa to mamy rok 2020, czy już 2021? Czemu w kościele zachodnim są dwa dni świat, a we wschodnim tylko jeden jak to te same narodziny? Czy niezależnie kiedy się kto urodził to zdaje się, że teraz świętujemy promocje telewizorów i laptopów? Dlaczego jeżeli dzień 24 grudnia, czyli wigilia Bożego Narodzenia jest dniem zwykłym i od czasu ll Synodu Plenarnego w Polsce w 1983 roku nueobowiaxuje post ludzie dalej myślą, że on obowiązuje? Dlaczego za tem przed 1983 rokiem ludzie larali do spowiedzi z powodu zjedzenia kiełbasy, bo Bóg się gniewsl, a dlaczego od 1983 się już niegniewa?
Informuję, że ktoś się pode mnie podszywa
Gratulacje dla dzieci za to, że są odważne i nie siedzą przed komputerem, rozwijają się kulturowo. Ja tylko zapytam dorosłych kiedy to Boże Narodzenie było? Jeżeli święto jest obchodzone przez Chrześcijan, ale nie wszystkich, bo są tacy, którzy według interpretacji słowa pisanego nieyznają go, od przełomu lll i lV wieku co jest zrozumiałe, bo przecież były prześladowania wierzących w Jezusa. Mówiono, że Zbawiciel narodził się 19 kwietnia, 20 maja, czy 17 listopada, a następnie 6 stycznia w dzień święta Boga słońca Ajona, by datę potwierdzić na 25 grudnia w roku 353 w dzień święta Boga Mitry. Przy czym w kościele wschodnim została data 6 styczeń, a w zachodnim 25 grudnia. Jeżeli liczenie lat podaję się od narodzin Chrystusa to mamy rok 2020, czy już 2021? Czemu w kościele zachodnim są dwa dni świat, a we wschodnim tylko jeden jak to te same narodziny? Czy niezależnie kiedy się kto urodził to zdaje się, że teraz świętujemy promocje telewizorów i laptopów? Dlaczego jeżeli dzień 24 grudnia, czyli wigilia Bożego Narodzenia jest dniem zwykłym i od czasu ll Synodu Plenarnego w Polsce w 1983 roku nueobowiaxuje post ludzie dalej myślą, że on obowiązuje? Dlaczego za tem przed 1983 rokiem ludzie larali do spowiedzi z powodu zjedzenia kiełbasy, bo Bóg się gniewsl, a dlaczego od 1983 się już niegniewa?
Informuję, że ktoś się pode mnie podszywa