Na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie 1 czerwca odbędzie się IV Święto Rodziny, impreza plenerowa
Uroczystość będzie połączona z zawodami sportowymi, prezentacją talentów uczniów, wspólną zabawą i muzyką. Podczas tego spotkania będziemy mogli obejrzeć występ Małej Rewii Tanecznej – zespołów z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, wziąć udział w licytacji biletu na przelot nad Dęblinem, obejrzeć wystawę prac plastycznych uczniów z naszej szkoły, a młodzi ludzie przypomną sobie, na czym polega gra w dwa ognie…Atrakcją Święta Rodziny będzie niewątpliwie licytacja tortu oraz możliwość wykonania analizy składu ciała. Na uczestników wspólnego świętowania czeka jeszcze wiele niespodzianek.
Organizatorami święta są rodzice uczniów SP 4, dyrekcja szkoły oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Współorganizatorem tej uroczystości jest Zarząd Osiedla Lotnisko. W przygotowanie i prowadzenie imprezy włączają się także uczniowie.
Start o godz. 12.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze