24 sierpnia (sobota) swoje święto będą mieli mieszkańcy miasta. Przewidziano wiele atrakcji, w tym wydarzenia sportowe i kulturalne. Kulminacyjnym punktem będzie koncert zespołu "Feel"
Dzień później na stadionie miejskim będą świętować rolnicy. Uroczystość rozpocznie msza święta dziękczynna za plony. Jak zwykle ciekawie zapowiada się konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Mogą w nim brać udział nie tylko Koła Gospodyń wiejskich, ale także sołectwa oraz organizacje pozarządowe. Będzie też koncert gwiazdy disco polo zespołu "Megustar" i zabawa z zespołem "Lavers". - Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie - zachęca do udziału burmistrz Jarosław Żaczek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Masakra
koniec świata..
A może zgodnie z linią partii Kurski w roli DJ, a na scenie gwiazdy disco polo...)
Masakra
koniec świata..
A może zgodnie z linią partii Kurski w roli DJ, a na scenie gwiazdy disco polo...)