Reklama

Gm. Ułęż: Spłonęły suche trawy

Strażacy z PSP Ryki, OSP Ułęż i OSP Białki Dolne ugasili pół ha płonących traw

Do pożaru doszło wczoraj o godz. 1: 30. Płonęły nieużytki rolne w miejscowości Białki Dolne. Spaleniu uległo około 0,5ha. W ostatnim czasie na terenie gminy często dochodzi do tego typu pożarów. Takim zjawiskom nie sprzyjają wiatry i brak deszczu.

 

(Źródło: OSP Ułęż)
 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-04-29 15:38:56

    to co widac na zdjeciu ciezko nazwac trawami - to zwykle zielsko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-04-29 21:00:28

    Dlaczego mnie nie dziwi że w gminie Ułęż dochodzi często do podpaleń? Inaczej tego nazwać nie można, ogień sam się nie rozpala o 1:30

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-04-29 21:02:32

    Na miejscu policji zainteresowałbym się podpalaniem w gminie Ułęż ale po co... Pijaczki lub niechodzenie w maseczkach najważniejsze...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości