Strażacy z PSP Ryki, OSP Ułęż i OSP Białki Dolne ugasili pół ha płonących traw
Do pożaru doszło wczoraj o godz. 1: 30. Płonęły nieużytki rolne w miejscowości Białki Dolne. Spaleniu uległo około 0,5ha. W ostatnim czasie na terenie gminy często dochodzi do tego typu pożarów. Takim zjawiskom nie sprzyjają wiatry i brak deszczu.
(Źródło: OSP Ułęż)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
to co widac na zdjeciu ciezko nazwac trawami - to zwykle zielsko
Dlaczego mnie nie dziwi że w gminie Ułęż dochodzi często do podpaleń? Inaczej tego nazwać nie można, ogień sam się nie rozpala o 1:30
Na miejscu policji zainteresowałbym się podpalaniem w gminie Ułęż ale po co... Pijaczki lub niechodzenie w maseczkach najważniejsze...
to co widac na zdjeciu ciezko nazwac trawami - to zwykle zielsko
Dlaczego mnie nie dziwi że w gminie Ułęż dochodzi często do podpaleń? Inaczej tego nazwać nie można, ogień sam się nie rozpala o 1:30
Na miejscu policji zainteresowałbym się podpalaniem w gminie Ułęż ale po co... Pijaczki lub niechodzenie w maseczkach najważniejsze...