Reklama

Gmina Ryki. Dostali nagrody od burmistrza

Za szczególny wkład w rozwój szkolnictwa nagrody finansowe burmistrza otrzymało 13. nauczycieli

16 października w Zespole Placówek Oświatowych w Leopoldowie odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. - To święto wszystkich pracowników oświaty. To Państwo razem, jako jeden zespół, tworzycie szkołę. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i codziennej mozolnej pracy, nasze placówki są dobrymi szkołami i przedszkolami, do których dzieci chętnie uczęszczają i które rodzice obdarzają pełnym zaufaniem - mówił Jarosław żaczek, burmistrz Ryk. Uroczystość była okazją do wyróżnienia pedagogów. 13. nauczycieli otrzymało po 2,3 tys. zł brutto.

Nagrodzeni:

Reklama

Wioletta Kaczorek, dyrektor SP nr 1 w Rykach

Krzysztof Wąsik, dyrektor ZPO w Rososzy

Hanna Majek, dyrektor SP nr 2 w Rykach

Małgorzata Olszak, dyrektor Przedszkola nr 5 w Rykach

Agnieszka Żaczek, nauczycielka matematyki, informatyki, techniki w ZPO w Swatach
Ewa Zaremba, dyrektor SP w Starej Dąbi

Ewa Barszcz, dyrektor ZPO w Owni

Grażyna Piszczyńska, nauczycielka języka rosyjskiego w SP nr 2 w Rykach

Beata Babik, nauczycielka wychowania fizycznego w ZPO w Leopoldowie

Katarzyna Gransztof, logopeda w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Rykach

Reklama

Grażyna Jeżewska, dyrektor Przedszkola nr 1 w Rykach

Alicja Sito, nauczycielka języka polskiego w ZPO w Starym Bazanowie

Joanna Stefaniak, dyrektor ZPO w Moszczance

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-10-19 13:52:32

    a jakie bylo kryteruim ocecny??? Za co przyznawano te nagrody??? za bycie zwolenikiem PISu???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Daga33 - niezalogowany 2019-10-19 16:17:35

    A co to ma do rzeczy jakie ktoś ma poglądy polityczne? Co by się nie zesr....ło to wszystko przez pis...Proszę spojrzeć obiektywnie np.p.Hanna Majek,p. Grażyna Jeżewska itd.rewelacyje kobiety które świetnie radzą sobie na stanowiskach Dyrektora....p.Grażyna Piszczyńska p.Beata Babik prawdziwi pedagodzy którzy za cel mają dobro uczniów...pegagodzy którzy chętnie przekazują swoją wiedzę i niekoniecznie są zwolennikami partii politycznej...i można tak dalej pisać....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-10-19 18:27:47

    Daga33 - jakos nie widze nazwisk innych moze nawet lepszych nauczycieli. Wiec chce poznac kryterium tej oceny??? Chyba normalne, ze czlowiek chce wiedziec dlaczego wlasnie ci a nie inni. Chce wiedziec jakie to zasugi maja na swoim koncie - pytam o konkretne zaslugi a nie ze sa "swietne". Slowo "swietne" niewiele wyjasnia tych niby zaslug.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości