Za szczególny wkład w rozwój szkolnictwa nagrody finansowe burmistrza otrzymało 13. nauczycieli
16 października w Zespole Placówek Oświatowych w Leopoldowie odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. - To święto wszystkich pracowników oświaty. To Państwo razem, jako jeden zespół, tworzycie szkołę. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i codziennej mozolnej pracy, nasze placówki są dobrymi szkołami i przedszkolami, do których dzieci chętnie uczęszczają i które rodzice obdarzają pełnym zaufaniem - mówił Jarosław żaczek, burmistrz Ryk. Uroczystość była okazją do wyróżnienia pedagogów. 13. nauczycieli otrzymało po 2,3 tys. zł brutto.
Nagrodzeni:
Wioletta Kaczorek, dyrektor SP nr 1 w Rykach
Krzysztof Wąsik, dyrektor ZPO w Rososzy
Hanna Majek, dyrektor SP nr 2 w Rykach
Małgorzata Olszak, dyrektor Przedszkola nr 5 w Rykach
Agnieszka Żaczek, nauczycielka matematyki, informatyki, techniki w ZPO w Swatach
Ewa Zaremba, dyrektor SP w Starej Dąbi
Ewa Barszcz, dyrektor ZPO w Owni
Grażyna Piszczyńska, nauczycielka języka rosyjskiego w SP nr 2 w Rykach
Beata Babik, nauczycielka wychowania fizycznego w ZPO w Leopoldowie
Katarzyna Gransztof, logopeda w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Rykach
Grażyna Jeżewska, dyrektor Przedszkola nr 1 w Rykach
Alicja Sito, nauczycielka języka polskiego w ZPO w Starym Bazanowie
Joanna Stefaniak, dyrektor ZPO w Moszczance
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
a jakie bylo kryteruim ocecny??? Za co przyznawano te nagrody??? za bycie zwolenikiem PISu???
A co to ma do rzeczy jakie ktoś ma poglądy polityczne? Co by się nie zesr....ło to wszystko przez pis...Proszę spojrzeć obiektywnie np.p.Hanna Majek,p. Grażyna Jeżewska itd.rewelacyje kobiety które świetnie radzą sobie na stanowiskach Dyrektora....p.Grażyna Piszczyńska p.Beata Babik prawdziwi pedagodzy którzy za cel mają dobro uczniów...pegagodzy którzy chętnie przekazują swoją wiedzę i niekoniecznie są zwolennikami partii politycznej...i można tak dalej pisać....
Daga33 - jakos nie widze nazwisk innych moze nawet lepszych nauczycieli. Wiec chce poznac kryterium tej oceny??? Chyba normalne, ze czlowiek chce wiedziec dlaczego wlasnie ci a nie inni. Chce wiedziec jakie to zasugi maja na swoim koncie - pytam o konkretne zaslugi a nie ze sa "swietne". Slowo "swietne" niewiele wyjasnia tych niby zaslug.
Tak sobie pomyślałem, że w następnych wyborach samorządowych wezmę udział, a po ich zakończeniu zastąpi naszego burmistrza na stanowisku burmistrza i nagrodze wszystkich nauczycieli oprócz mojej facetki od matmy, bo jedynie to ona się nadaje do pchania karuzeli tak jak ten jej przedmiot. Nie nadarmo ktoś powiedział "umiesz liczyć licz na siebie" i nie bez kozery nie ma nagrody Nobla z matematyki
Rysiek - nie ma nagrodu Nobla z matematyki poniewaz wielka milosc Alberta Nobla miala romans ze slawnym matematykim. Gdzie ty do szkoly chodziles skore tego nie wiesz?
No nie, dyrektor Wąsik,
No właśnie, dyrektor Wąsik?
za szczególny wkład w rozwój szkolnictwa?
a jakie bylo kryteruim ocecny??? Za co przyznawano te nagrody??? za bycie zwolenikiem PISu???
A co to ma do rzeczy jakie ktoś ma poglądy polityczne? Co by się nie zesr....ło to wszystko przez pis...Proszę spojrzeć obiektywnie np.p.Hanna Majek,p. Grażyna Jeżewska itd.rewelacyje kobiety które świetnie radzą sobie na stanowiskach Dyrektora....p.Grażyna Piszczyńska p.Beata Babik prawdziwi pedagodzy którzy za cel mają dobro uczniów...pegagodzy którzy chętnie przekazują swoją wiedzę i niekoniecznie są zwolennikami partii politycznej...i można tak dalej pisać....
Daga33 - jakos nie widze nazwisk innych moze nawet lepszych nauczycieli. Wiec chce poznac kryterium tej oceny??? Chyba normalne, ze czlowiek chce wiedziec dlaczego wlasnie ci a nie inni. Chce wiedziec jakie to zasugi maja na swoim koncie - pytam o konkretne zaslugi a nie ze sa "swietne". Slowo "swietne" niewiele wyjasnia tych niby zaslug.