Trwa dogaszanie pożaru nasypu kolejowego w Leopoldowie. Ogień pojawił się około 20:30. Na miejscu jest trzy zastępy straży pożarnej. Na szczęście ogień szybko udało się opanować. Niewykluczone, że mógł go wywołać niedopałek papierosu wyrzucony z przejeżdżającego pociągu. Trawa na nasypie kolejowym jest sucha. O pożar bardzo łatwo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze