- Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą osoby, która miała kontakt z pacjentem z Janowa Lubelskiego - informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego
O kolejnym przypadku zachorowania poinformowała dziś rano rzecznik wojewody lubelskiego. - Na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - mówi Agnieszka Strzępka.
Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą osoby, która miała kontakt z pacjentem z Janowa Lubelskiego. Stan osoby jest dobry. Osoba przebywa na oddziale zakaźnym w SPSK1 w Lublinie.
- Ze względu na ochronę danych osobowych oraz tajemnicę lekarską nie będą udzielane szczegóły dotyczące tożsamości pacjentów - zastrzega pani rzecznik.
W Polsce zakażonych koronawirusem jest 58 osób, a jedna osoba zmarła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Siedzieć na dupach !!!! Jak widać osoba miała KONTAKT z zakażonym, jakby każdy kto może siedział w domu to tego można uniknąć ! Co chwilę widzę grupy młodych ludzi łażących po ulicach, a jak sie to skończy ? ..... zobaczymy
Jaka jest nieodpowiedzialność ludzi!!! Nie potrafię zrozumieć tego! Młodzież nic z tego sobie nie robi A inni poniosą tego skutki.
Wiele osób jeszcze nie wierzy, że to poważna sprawa, że to groźna epidemia. Niedowiarki ! Czekacie aż zaboli ? A jak będzie za późno ?
Siedzieć na dupach !!!! Jak widać osoba miała KONTAKT z zakażonym, jakby każdy kto może siedział w domu to tego można uniknąć ! Co chwilę widzę grupy młodych ludzi łażących po ulicach, a jak sie to skończy ? ..... zobaczymy
Jaka jest nieodpowiedzialność ludzi!!! Nie potrafię zrozumieć tego! Młodzież nic z tego sobie nie robi A inni poniosą tego skutki.
Wiele osób jeszcze nie wierzy, że to poważna sprawa, że to groźna epidemia. Niedowiarki ! Czekacie aż zaboli ? A jak będzie za późno ?