Pożar wybuchł na stawie "Boguszewski" przy ul. Janiszewskiej w Rykach. Ze względu na zadymienie strażacy zablokowali ruch na ulicy
Do pożaru zostały skierowane zastępy strażaków z KP PSP w Rykach. - Po dojechaniu na miejsce kierujący działaniami stwierdził, że pali się sucha trawa, trzcina oraz krzaki przy stawie "Boguszewski" na powierzchni około 25 arów - informuje kpt Jarosław Lasek, oficer prasowy KP PSP. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zablokowaniu ruchu w obu kierunkach na ul. Janiszewskiej ze względu na panujące silne zadymienie i podaniu prądów wody na palącą się trawę. Tak prowadzone działania pozwoliły ugasić pożar. W trakcie prowadzonych działań na miejsce przybyła także Policja. Po sprawdzeniu pogorzeliska działania zakończono.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Gdyby te trawy zostaly skoszone na jesieni to nie wygladaloby to tak okropnie....Nie rozumie dlaczego gmina nie kosi poboczy, nieuzytkow publicznych itp. PO zimie wszedzie zalega stary piasek,na chodnikach,na ulicy,pobocze zarosnie tei zaniedbane. Brud w calym miescie - a im dalej od centrum tym bardziej zaniedbane miasto i gmina..... Czasem mam wrazenie ze to strazacy sami podpalaja zeby miec prace
Oczywiście bo strażacy nie mają co robić tylko pić w remizie i podpalać, jedynie co mnie dziwi to pożary o 2 w nocy w gminie Ułęż
Tak oczywiscie strazacy sami podpalaja zeby miec prace strazacy sami powodują wypadki zeby miec prace ratowac ludzi strazacy wywołują kataklizmy zeby miec prace latac dachy sprzatac drzewa strazacy sa tez winni za susze i za powodzie ktore wszystko zalewaja a pozniej rzucaja wszystko zeby ratowac ludzki dobytek.Wszystko to robia strazacy zeby miec prace.weź sie strzel w pusty łeb jak masz pisac takie glupoty
Gdyby te trawy zostaly skoszone na jesieni to nie wygladaloby to tak okropnie....Nie rozumie dlaczego gmina nie kosi poboczy, nieuzytkow publicznych itp. PO zimie wszedzie zalega stary piasek,na chodnikach,na ulicy,pobocze zarosnie tei zaniedbane. Brud w calym miescie - a im dalej od centrum tym bardziej zaniedbane miasto i gmina..... Czasem mam wrazenie ze to strazacy sami podpalaja zeby miec prace
Oczywiście bo strażacy nie mają co robić tylko pić w remizie i podpalać, jedynie co mnie dziwi to pożary o 2 w nocy w gminie Ułęż
Tak oczywiscie strazacy sami podpalaja zeby miec prace strazacy sami powodują wypadki zeby miec prace ratowac ludzi strazacy wywołują kataklizmy zeby miec prace latac dachy sprzatac drzewa strazacy sa tez winni za susze i za powodzie ktore wszystko zalewaja a pozniej rzucaja wszystko zeby ratowac ludzki dobytek.Wszystko to robia strazacy zeby miec prace.weź sie strzel w pusty łeb jak masz pisac takie glupoty