Sytuacja miała miejsce w ostatni poniedziałek w Dęblinie
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (9 września). Chodnikiem na ulicy Tysiąclecia szło trzech mężczyzn. Zachowywali się głośno i wulgarnie. Na miejscu pojawili się zaalarmowani policjanci, którzy patrolowali miasto. Dwóch mężczyzna zostało wylegitymowanych. - Podczas czynności trzeci z nich zaczął wulgarnie i agresywnie zwracać się do naszych funkcjonariuszy - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Jak się okazało to 20-letni mieszkaniec Dęblina. Został zatrzymany. - Miał promil alkoholu w organizmie. Już zostały mu postawione zarzuty w związku ze znieważeniem policjanta - dodaje policjant. Za taki czyn grozi kara od grzywny do roku pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze