Reklama

Po pijaku znieważył policjanta. Może trafić za kratki

Sytuacja miała miejsce w ostatni poniedziałek w Dęblinie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (9 września). Chodnikiem na ulicy Tysiąclecia szło trzech mężczyzn. Zachowywali się głośno i wulgarnie. Na miejscu pojawili się zaalarmowani policjanci, którzy patrolowali miasto. Dwóch mężczyzna zostało wylegitymowanych. - Podczas czynności trzeci z nich zaczął wulgarnie i agresywnie zwracać się do naszych funkcjonariuszy - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Jak się okazało to 20-letni mieszkaniec Dęblina. Został zatrzymany. - Miał promil alkoholu w organizmie. Już zostały mu postawione zarzuty w związku ze znieważeniem policjanta - dodaje policjant. Za taki czyn grozi kara od grzywny do roku pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości