Strażacy zostali wezwani do pożaru zboża na pniu. Jak się okazało, paliły się bele słomy. Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 23
- Po przybyciu pierwszych zastępów stwierdzono, że bele słomy w całości są objęte ogniem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody na palącą się słomę. Następnie roztargano i dokładnie przelano tlącą się słomę - relacjonuje na swoim Facebooku OSP KSRG Ułęż.
W akcji brały udział zastępy z KP PSP w Rykach, OSP KSRG Ułęż oraz OSP KSRG Zosin.
Fot. Facebook OSP KSRG Ułęż
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze