Reklama

Pożar bel słomy w Żabiance

Strażacy zostali wezwani do pożaru zboża na pniu. Jak się okazało, paliły się bele słomy. Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 23

- Po przybyciu pierwszych zastępów stwierdzono, że bele słomy w całości są objęte ogniem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody na palącą się słomę. Następnie roztargano i dokładnie przelano tlącą się słomę - relacjonuje na swoim Facebooku OSP KSRG Ułęż.

W akcji brały udział zastępy z KP PSP w Rykach, OSP KSRG Ułęż oraz OSP KSRG Zosin.

 

 

 

Fot. Facebook OSP KSRG Ułęż

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości