Dziś, 6 sierpnia, odwiedziliśmy pielgrzymów w drodze do Częstochowy. Spotkaliśmy się z nimi na etapie Czarnolas - Ciepielów. W najbliższym wydaniu papierowym Twojego Głosu zamieścimy Pozdrowienia z Pielgrzymki oraz zdjęcia, na których będziecie mogli odnaleźć swoich bliskich i znajomych, podążających do Tronu Matki Bożej Częstochowskiej.
Nasi pielgrzymi są też w grupie 1b. Drugi rok na Jasną Górę podążają harcerze - m.in. z Parafii Żabianka , pod przewodnictwem Ks.Tomasza Grzyba.