Reklama

Dzielnie podążają w kierunku Jasnej Góry

06/08/2012 17:51
Dziś, 6 sierpnia, odwiedziliśmy pielgrzymów w drodze do Częstochowy. Spotkaliśmy się z nimi na etapie Czarnolas - Ciepielów. W najbliższym wydaniu papierowym Twojego Głosu zamieścimy Pozdrowienia z Pielgrzymki oraz zdjęcia, na których będziecie mogli odnaleźć swoich bliskich i znajomych, podążających do Tronu Matki Bożej Częstochowskiej.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kalina - niezalogowany 2012-08-08 21:04:51

    Nasi pielgrzymi są też w grupie 1b. Drugi rok na Jasną Górę podążają harcerze - m.in. z Parafii Żabianka , pod przewodnictwem Ks.Tomasza Grzyba.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości