Mistrzostwa zostały rozegrane 28 marca w Biłgoraju. W turnieju indywidualnym zwyciężyła Karolina Lalak, a Dagmara Baranowska była trzecia. Wspólnie zawodniczki Arki PGKiM-u wywalczyły jeszcze złoto w grze podwójnej oraz turnieju drużynowym. W grze mieszanej Baranowska, grająca w parze z Arkadiuszem Żukiem (Lewart Lubartów) zdobyła kolejne miejsce na najwyższym miejscu podium, a Lalakówna razem z Rafałem Wolniarczykiem (Bobry Bobrowniki) była trzecia. W grze podwójnej kolejny medal dla powiatu ryckiego wywalczył Mateusz Wąsik (Arka Ryki), który razem z Patrycją Waszczuk (SMS Włodawa) był trzeci.
Dzięki dobrej grze obie tenisistki stołowe z Arki PGKiM-u awansowały do Mistrzostw Polski juniorek, które na początku maja odbędą się w Krakowie.
Komentarze