W czwartek rano na przejeździe kolejowym w Rokitni Starej doszło do groźnego wypadku. Pod kołami pociągu znalazł się traktor, którym dwóch mężczyzn przewoziło drewniane bale. - Kiedy wjechaliśmy na przejazd, zapory były podniesione, a ciągnik zgasł na torach - mówi kierowca. W tym momencie rogatki zaczęły opadać a w oddali pojawił się pociąg towarowy. Mężczyźni próbowali uruchomić silnik, jednak bezskutecznie. - Zaczęliśmy dawać znaki, aby maszynista wyhamował - dodaje traktorzysta. Niestety było już za późno i skład uderzył w ciągnik rozrywając go na pół. Mężczyznom udało się uciec na bok. Nic im się nie stało. Policja bada przyczyny wypadku. Więcej na ten temat w najbliższą środę w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Hardcorowo tam jest