Reklama

Radni chcą odwołania kierownika OPS

26/02/2016 09:17
Powraca temat odwołania zastępcy kierownika dęblińskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Na czwartkowej sesji zawrzało z powodu decyzji Moniki Kośmińskiej, kierownika OPS. To ona, pod koniec stycznia, zwolniła z pracy Magdalenę Trych likwidując stanowisko zastępcy. Według radnych z klubu "Razem dla Dęblina" stanowisko zastępcy jest zagwarantowane w statucie ośrodka. - To świadome działanie łamiące prawo - mówi Waldemar Chochowski, przewodniczący Rady Miasta w Dęblinie.

- 29 grudnia uchwaliliśmy statut, w którym jest zapis, że kierownik kieruje ośrodkiem za pomocą zastępcy, a 29 stycznia pani kierownik zlikwidowała stanowisko z-cy podważając naszą uchwałę - tłumaczy radny Waldemar Warenica. Jednocześnie, radni podjęli decyzję o skierowaniu do burmistrz  Beaty Siedleckiej wniosek o odwołanie ze stanowiska Moniki Kośmińskiej.

- Wszystko jest zgodne z regulaminem i według niego postępuję - powiedziała nam Monika Kośmińska.
Szczegółu sprawy w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2016-02-26 12:24:24

    Patrząc na to wszystko naciska mi się jeszcze jedno pytanie. Co dalej z tak słynną sprawą pomiędzy P.Siedlecką a żoną byłego Burmistrza Dęblina? Ciekawi mnie czy gazeta o tym napisze?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości