Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Patrząc na to wszystko naciska mi się jeszcze jedno pytanie. Co dalej z tak słynną sprawą pomiędzy P.Siedlecką a żoną byłego Burmistrza Dęblina? Ciekawi mnie czy gazeta o tym napisze?
Patrząc na to wszystko naciska mi się jeszcze jedno pytanie. Co dalej z tak słynną sprawą pomiędzy P.Siedlecką a żoną byłego Burmistrza Dęblina? Ciekawi mnie czy gazeta o tym napisze?