Reklama

Upamiętnili Żołnierzy Wyklętych

02/03/2016 14:54
Uroczystości odbyły się 1 marca w kościele parafialnym Św. Piusa V Papieża. Najpierw uczestnicy wzięli udział we mszy świętej w intencji bohaterów antykomunistycznego podziemia, którzy przeciwstawili się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu. Następnie w holu kaplicy obejrzeli filmy o Żołnierzach Wyklętych. Gościem specjalnym był Andrzej Zwolski z Pionek, który zadbał o część artystyczną, recytując wiersze o tejże tematyce. Uroczystości objęła honorowym patronatem burmistrz Beata Siedlecka. Więcej zdjęć i szersza relacja z uroczystości mających miejsce na terenie powiatu w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" już za tydzień.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości