Uroczystości odbyły się 1 marca w kościele parafialnym Św. Piusa V Papieża. Najpierw uczestnicy wzięli udział we mszy świętej w intencji bohaterów antykomunistycznego podziemia, którzy przeciwstawili się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu. Następnie w holu kaplicy obejrzeli filmy o Żołnierzach Wyklętych. Gościem specjalnym był Andrzej Zwolski z Pionek, który zadbał o część artystyczną, recytując wiersze o tejże tematyce. Uroczystości objęła honorowym patronatem burmistrz Beata Siedlecka. Więcej zdjęć i szersza relacja z uroczystości mających miejsce na terenie powiatu w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" już za tydzień.
Komentarze