Reklama

Jaś Żebrak, który przezimował w Podwierzbiu

02/03/2016 19:54
Dorodny ptak fruwa  nad posesją państwa Pytów z Podwierzbia. Nie zwiastuje jeszcze wiosny. Jasio, lub jak kto woli Żebrak, bo tak nazywają go jego opiekunowie, jest tu od jesieni. - Żal się nam go zrobiło. Nie wiedzieliśmy co z nim zrobić - wspomina Marzanna Pyt.

Jak mieszkańcy Podwierzbia pomagają mu przetrwać zimę? Co lubi jeść? Piszemy w najnowszym wydaniu Twojego Głosu

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości