Reklama

Wernisaż Anny Szymańskiej przyciągnął tłumy

16/03/2016 11:24
Dawno żaden wernisaż nie zgromadził w "Galerii nad Wisłą" tak dużej liczby osób, jak wtorkowa wystawa Anny Szymańskiej. Rodzina, przyjaciele, znajomi, miłośnicy sztuki i talentu artystki przyszli 8 marca, by podziwiać 53 różnorodne obrazy jej autorstwa. Wystawa w MDK jest osiemnastą indywidualną malarki. Oprócz tego pani Anna brała udział w ponad 40 zbiorowych wystawach w kraju i za granicą. Jej unikalne obrazy często znajdują nabywców - kolekcjonerów z całego świata, m.in. z Australii, Korei, Japonii, RPA, USA i Kanady.

Więcej informacji o wernisażu i twórczości Anny Szymańskiej w najnowszym numerze "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości