Dawno żaden wernisaż nie zgromadził w "Galerii nad Wisłą" tak dużej liczby osób, jak wtorkowa wystawa Anny Szymańskiej. Rodzina, przyjaciele, znajomi, miłośnicy sztuki i talentu artystki przyszli 8 marca, by podziwiać 53 różnorodne obrazy jej autorstwa. Wystawa w MDK jest osiemnastą indywidualną malarki. Oprócz tego pani Anna brała udział w ponad 40 zbiorowych wystawach w kraju i za granicą. Jej unikalne obrazy często znajdują nabywców - kolekcjonerów z całego świata, m.in. z Australii, Korei, Japonii, RPA, USA i Kanady.
Więcej informacji o wernisażu i twórczości Anny Szymańskiej w najnowszym numerze "Twojego Głosu".
Komentarze