Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I tu jest problem ogromny. Jestem kierowcą od 20 lat i przejezdzając przez miasta czy to Dęblin czy Ryki ciągle trzeba miec oczy szeroko otwarte i noga w pogotowiu na hamulcu,poniewaz rowerzysci szczegolnie mlodziez wjezdza z nienacka na pasy. Kierowca nie jest w stanie przewidziec kto i kiedy wtargnie na pasy. Z tego co sie orientuje rowerzysta ma obowiązek zejsc z roweru i go przeprowadzic przez pasy,wjezdzanie jest karalne!! Wtedy gdy cos komus sie stanie jest wielki placz i lament oraz wskazywanie sprawcy w wiekszosci kierowcow samochodu,co jak widzimy niekoniecznie rowna sie z prawdą.
I tu jest problem ogromny. Jestem kierowcą od 20 lat i przejezdzając przez miasta czy to Dęblin czy Ryki ciągle trzeba miec oczy szeroko otwarte i noga w pogotowiu na hamulcu,poniewaz rowerzysci szczegolnie mlodziez wjezdza z nienacka na pasy. Kierowca nie jest w stanie przewidziec kto i kiedy wtargnie na pasy. Z tego co sie orientuje rowerzysta ma obowiązek zejsc z roweru i go przeprowadzic przez pasy,wjezdzanie jest karalne!! Wtedy gdy cos komus sie stanie jest wielki placz i lament oraz wskazywanie sprawcy w wiekszosci kierowcow samochodu,co jak widzimy niekoniecznie rowna sie z prawdą.