Reklama

Kasia walczy z guzem mózgu. Pomóżmy jej wygrać

29/06/2016 08:20
Kasia ma 23 lata. Od roku zmaga się z nowotworem. Kiedy dowiedziała się o chorobie, nie mogła w to uwierzyć. - Wszystko się zmieniło w moim życiu, kiedylistopadzie odebrałam wynik tomografii komputerowej. Zdiagnozowano u mnie guza mózgu - mówi.

To był ogromny cios w życiu całej rodziny. Jednak Kasia się nie poddaje i walczy. Przeszła operację, podczas której guz został usunięty. Wszystko było na dobrej drodze. - Po operacji oczekiwałam na wynik z badania. Niestety wykazało tzw. gwiaździaka anaplastycznego, czyli guza w złośliwej postaci - tłumaczy Kasia.

Kolejnym etapem leczenia był pobyt w Centrum Onkologii w Lublinie. - Przeszłam tam radioterapię i chemioterapię - mówi. Potem była kolejna chemioterapia, którą Kasia przerwała. - Zrobiłam badanie tomografii komputerowej i rezonans magnetyczny głowy, które wykazały nawrót choroby - żali się dziewczyna.

Szansa na zdrowie

Teraz Kasia czeka na przyjęcie do Kliniki Neurochirurgii w Lublinie, gdzie planowana jest kolejna operacja. Ma też szansę na leczenie Niemczech. - Jednak jest ono bardzo kosztowne i niestety nierefundowane z NFZ. Może kosztować nawet 30-40 tys. euro, co przekracza nasze możliwości finansowe - oznajmia Jadwiga Janiszek, mama Kasi. - Żyjemy tylko z renty męża, który też jest schorowany. Ma cukrzycę i jest po zawale. Dla nas wszystkich to trudna sytuacja. Prosimy wszystkich o pomoc - dodaje.

Rodzina nagłaśnia problem, tam gdzie się da - siostry w internecie, rodzice rozwieszają ulotki. - Udaliśmy się też do pana wójta z prośbą o rozstawienie puszek, do których będzie można wrzucać darowizny - mówi mama chorej.

Wygrać życie

Kasia jeszcze kilka lat temu miała głowę pełną marzeń i pomysłów. - Dziś mam tylko jedno pragnienie: chcę żyć. Mam o co walczyć i nie chcę się poddać. Proszę o pomoc. Każda darowizna przybliża mnie do celu - powrotu do zdrowia - mówi Katarzyna.

Możesz pomóc Kasi, wpłacając pieniądze na konto:

24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

W tytule wpisując: "Darowizna na program Skarbonka Katarzyna Janiszek 110315"

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PAWEŁ - niezalogowany 2016-06-30 16:02:08

    droga Kasiu bardzo cię rozumię sam przeszedłem to samo 10 lat temu miałem operację wykryto u mnie guza mózgu był to glejak przeszedłem radioterapię oraz chemioterapię byłem operowany w lublinie lerzałem na neurochirulgi mineło już 10 lat raz jest dobrze raz żle ale dzięki bogu żyje będe się modlił za ciebie i napewno tobie się uda będzie dobrze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości