Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
droga Kasiu bardzo cię rozumię sam przeszedłem to samo 10 lat temu miałem operację wykryto u mnie guza mózgu był to glejak przeszedłem radioterapię oraz chemioterapię byłem operowany w lublinie lerzałem na neurochirulgi mineło już 10 lat raz jest dobrze raz żle ale dzięki bogu żyje będe się modlił za ciebie i napewno tobie się uda będzie dobrze
droga Kasiu bardzo cię rozumię sam przeszedłem to samo 10 lat temu miałem operację wykryto u mnie guza mózgu był to glejak przeszedłem radioterapię oraz chemioterapię byłem operowany w lublinie lerzałem na neurochirulgi mineło już 10 lat raz jest dobrze raz żle ale dzięki bogu żyje będe się modlił za ciebie i napewno tobie się uda będzie dobrze