Rozstrzygnięcie najważniejszego głosowania w tym roku nie przyniosło rezultatu. - To że radni nie podjęli uchwały absolutoryjnej nie niesie za sobą żadnych konsekwencji prawnych - informuje Małgorzata Natoniewska-Stasiak z Regionalnej Izby Obrachunkowej. Teraz pani burmistrz może spokojnie pracować na rzecz miasta.
Jak się okazuje, takie rozstrzygnięcie głosowania absolutoryjnego zdarza się rzadko. Na 244 samorządy w woj. lubelskim, w zeszłym roku było 5 takich przypadków.
Więcej o czwartkowej sesji w najbliższym numerze "Twojego Głosu"
Komentarze