Reklama

Do widzenia szkoło. Witajcie wakacje!

24/06/2016 13:44
Dzieci i młodzież chowają zeszyty, plecaki i książki. Na dwa miesiące mogą zapomnieć o wczesnym wstawaniu, nauce, lekturach oraz sprawdzianach. Po dziesięciu miesiącach nauki przyszedł czas na wypoczynek. Uczniowie klas szóstych i trzecich gimnazjum zakończyli dziś edukację w swoich szkołach. Dla wszystkich był to dzień obfitujący w pełne wzruszeń pożegnania z dotychczasowymi nauczycielami oraz kolegami ze szkolnej ławki. We wrześniu absolwenci rozpoczną naukę w nowych placówkach.

Wszystkim życzymy radosnych, bezpiecznych i pełnych słońca wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

A już w najbliższym numerze "Twojego Głosu" ranking prymusów powiatu ryckiego.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości