Postanowiła coś z tym zrobić. Podjęła decyzję o prowadzeniu bloga. Okazało się to "złotym środkiem", który pozwala jej połączyć przyjemną pracę z opieką nad dziećmi. - Od początku wiedziałam o czym chcę pisać. Temat jest we mnie. Inspiracją są moje dzieci - mówi młoda mama i blogerka. Pisze o życiu, bo jak mówi, z nim zawsze związane są historie i emocje. Emilia opowiedziała nam o swojej nowej pasji. Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu ". Już wkrótce.
Komentarze