W ostatnich dniach na zbiorniku wodnym ryckiej oczyszczalni ścieków "Fregata" padło ponad 20 łabędzi. Martwe ptaki zostały odłowione. 4 sztuki przewieziono do Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach, gdzie poddawane są badaniom toksykologicznym oraz na obecność wirusa grypy ptaków.
Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu".
Jak to co/kto jest winny? Zgodnie z oficjalną linią propagandy pewnie jakaś gąska. Jak i całemu złu w gminie Ryki. :D