Reklama

Pomór wśród łabędzi

29/07/2016 12:35
W ostatnich dniach na zbiorniku wodnym ryckiej oczyszczalni ścieków "Fregata" padło ponad 20 łabędzi. Martwe ptaki zostały odłowione. 4 sztuki przewieziono do Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach, gdzie poddawane są badaniom toksykologicznym oraz na obecność wirusa grypy ptaków.

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    brat pete - niezalogowany 2016-08-03 09:31:28

    Jak to co/kto jest winny? Zgodnie z oficjalną linią propagandy pewnie jakaś gąska. Jak i całemu złu w gminie Ryki. :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości