Sprawa dotyczy nieuzasadnionego wydatkowania z budżetu miasta ponad 37 tys. zł na wypłatę odszkodowania za przejęcie przez magistrat jednego garażu przy ul. 15 Pułku Piechoty Wilków. - Postępowanie sprawdzające zostało zakończone - mówi Dorota Maj z ryckiej prokuratury. - Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności sprawy - dodaje.
Zawiadomienie pod koniec czerwca złożył Waldemar Chochowski, przewodniczący Rady Miasta w Dęblinie.
Komentarze