Reklama

Burmistrz Siedlecka pod lupą prokuratora

11/08/2016 09:18
Sprawa dotyczy nieuzasadnionego wydatkowania z budżetu miasta ponad 37 tys. zł na wypłatę odszkodowania za przejęcie przez magistrat jednego garażu przy ul. 15 Pułku Piechoty Wilków. - Postępowanie sprawdzające zostało zakończone - mówi Dorota Maj z ryckiej prokuratury. - Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności sprawy - dodaje.

Zawiadomienie pod koniec czerwca złożył Waldemar Chochowski, przewodniczący Rady Miasta w Dęblinie.

Więcej w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości