Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szambo
"W trąbę" ludzi to dawno temu zrobili radni powierzając funkcję dyrektora szpitala obecnemu staroście. Warto zauważyć, że to był ostatni dyrektor, jeszcze państwowego szpitala. Co się więc stało podczas tej kadencji, że potem trzeba było wydzierżawić szpital prywatnej firmie? Może zamiast udawać niewiniątko "pan i władca powiatu" podzieli się ze społeczeństwem gminy i powiatu ryckiego informacjami na temat tamtego okresu?
zastanawiam się kiedy nasz starosta przestanie kłamać i coś zrobi by ratować szpital i pracowników szpitala
I tak można zaufać naszej kochanej władzy..????? poczekamy do wyborów samorządowych
Szambo
"W trąbę" ludzi to dawno temu zrobili radni powierzając funkcję dyrektora szpitala obecnemu staroście. Warto zauważyć, że to był ostatni dyrektor, jeszcze państwowego szpitala. Co się więc stało podczas tej kadencji, że potem trzeba było wydzierżawić szpital prywatnej firmie? Może zamiast udawać niewiniątko "pan i władca powiatu" podzieli się ze społeczeństwem gminy i powiatu ryckiego informacjami na temat tamtego okresu?
zastanawiam się kiedy nasz starosta przestanie kłamać i coś zrobi by ratować szpital i pracowników szpitala