Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zwalniają, potem dlugi rosną, na koniec jakis prywaciarz to kupi za grosze. Tak to wygląda.
Jako prosty chłop nie rozumiem zdziwienia. Wszędzie centrum dializa tnie zatrudnienie. We wszystkich szpitalach które dzierzawi tj. Pszczyna, łask, Opatów, Rawa Mazowiecka. Czemu więc Ryki miałby być inne? Stacje dializ centrum dializa również należą do najbardziej zyskownym na rynku. Problem zaczął się od wyboru AMG zamiast Arion. Firma typowa finansowa nie prowadząca wcześniej nawet przychodni nagle miała poprowadzić 2 szpitale. Sytuacja z góry skazana na niepowodzenie.
Zwalniają, potem dlugi rosną, na koniec jakis prywaciarz to kupi za grosze. Tak to wygląda.
Jako prosty chłop nie rozumiem zdziwienia. Wszędzie centrum dializa tnie zatrudnienie. We wszystkich szpitalach które dzierzawi tj. Pszczyna, łask, Opatów, Rawa Mazowiecka. Czemu więc Ryki miałby być inne? Stacje dializ centrum dializa również należą do najbardziej zyskownym na rynku. Problem zaczął się od wyboru AMG zamiast Arion. Firma typowa finansowa nie prowadząca wcześniej nawet przychodni nagle miała poprowadzić 2 szpitale. Sytuacja z góry skazana na niepowodzenie.