Reklama

Miałem wielki sentyment do Ryk. Nadal go mam

02/10/2016 09:40
O kłopotach finansowych, chłodnych relacjach z zarządem powiatu, w końcu o chorobie i śmierci syna. Rozmowa z prof. Jerzym Karskim, byłym prezesem spółki "Klinika", która dzierżawiła szpital w Rykach, już w najbliższą środę w wydaniu papierowym "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości