Reklama

Wierni ucałowali relikwie św. Faustyny

13/10/2016 11:30
Uroczystości, które poprzedziło 48-godzinne nabożeństwo, odbyły się w środę (5 października). Wierni zebrali się w nowym kościele. - Mamy nadzieję, że dzięki Bogu i dobrym ludziom ta świątynia stanie się chlubą naszego miasta - mówi ks. proboszcz Andrzej Kania.

Więcej w wydaniu papierowym "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości