Uroczystości, które poprzedziło 48-godzinne nabożeństwo, odbyły się w środę (5 października). Wierni zebrali się w nowym kościele. - Mamy nadzieję, że dzięki Bogu i dobrym ludziom ta świątynia stanie się chlubą naszego miasta - mówi ks. proboszcz Andrzej Kania.
Komentarze