Reklama

Pijany uderzył w samochód i uciekł z miejsca wypadku

11/12/2016 12:29
Mężczyzna kierujący oplem uciekł z miejsca zdarzenia. W pościg za nim ruszył świadek zdarzenia. Sprawca z ul. Warszawskiej, następnie Niepodległości skręcił w Bobrowską. Jazdę zakończył w rowie. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu. Podobnie jego pasażer. Policja zatrzymała obydwu mężczyzn. Wezwano karetkę, bo mieli obrażenia głowy. Kierowcy audi na szczęście nic się nie stało.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości