Mężczyzna kierujący oplem uciekł z miejsca zdarzenia. W pościg za nim ruszył świadek zdarzenia. Sprawca z ul. Warszawskiej, następnie Niepodległości skręcił w Bobrowską. Jazdę zakończył w rowie. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu. Podobnie jego pasażer. Policja zatrzymała obydwu mężczyzn. Wezwano karetkę, bo mieli obrażenia głowy. Kierowcy audi na szczęście nic się nie stało.
Komentarze