Radni zajmą się nim na kwietniowych posiedzeniach komisji stałych. - Odniosę się do tego w odpowiednim czasie. Zawsze byłam za sprawami ludzi. Wybrali mnie. Reprezentuję ich interesy. Ta polityka przewyższa tu wszelkie normy - komentuje Dorota Wesołek. - Odpowiednie oświadczenie wydam w odpowiednim czasie - dodaje.
Dorota Wesołek (PiS-PRS) została przewodniczącą rady miejskiej w Rykach na początku 2015 roku. Zastąpiła na tym stanowisku Jarosława Szlendaka (PSL).
Ostatnie tygodnie nie są dla niej łaskawe. Nie tak dawno została odwołana z funkcji przewodniczącej klubu radnych gminy Ryki Prawo i Sprawiedliwość - Prawicowy Ruch Samorządowy. Zastąpił ja inny radny - Ryszard Bieńczyk. Wesołek pozostała w klubie.
Więcej informacji w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Komentarze