Reklama

Radna poza klubem "Razem Dla Dęblina"

23/04/2018 11:27
- To była moja osobista decyzja - mówi Krystyna Mikusek


Od początku kadencji (2014r.) dęblińska radna Krystyna Mikusek była zrzeszona w opozycyjnym w stosunku do burmistrz miasta klubie "Razem Dla Dęblina". I mimo, że klubowe szeregi opuściła miesiąc temu, to ta informacja dopiero teraz ujrzała światło dzienne.

- To była moja osobista decyzja - mówi Krystyna Mikusek, która wygrała wybory do rady na os. Jagiellońskie.

O tym czy radna rozpocznie polityczną współpracę z burmistrz Beatą Siedlecką, którą do tej pory mocno krytykowała oraz o kulisach jej odejścia przeczytacie już w najbliższą środę

 

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości