- To była moja osobista decyzja - mówi Krystyna Mikusek
Od początku kadencji (2014r.) dęblińska radna Krystyna Mikusek była zrzeszona w opozycyjnym w stosunku do burmistrz miasta klubie "Razem Dla Dęblina". I mimo, że klubowe szeregi opuściła miesiąc temu, to ta informacja dopiero teraz ujrzała światło dzienne.
- To była moja osobista decyzja - mówi Krystyna Mikusek, która wygrała wybory do rady na os. Jagiellońskie.
O tym czy radna rozpocznie polityczną współpracę z burmistrz Beatą Siedlecką, którą do tej pory mocno krytykowała oraz o kulisach jej odejścia przeczytacie już w najbliższą środę
Komentarze