Reklama

RLK wraca do gry

W najbliższą niedzielę zostanie wznowiony-zainaugurowany 10. sezon Ryckiej Ligi Kosza

Rycka Liga Kosza w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia. Na początku marca ruszyły rozgrywki RLK, do których przystąpiło 7 zespołów: KS Basket Ryki, Hit Car Kozienice, Partizan Lubartów, Wygramy, Absolwenci Sobieszyna-Brzozowej, Garwo-Basket i Comao Sportowe Puławy.Niestety, po rozegraniu jednej kolejki RLK została zawieszona ze względu na pandemię COVID-19. W najbliższą niedzielę, po poluzowaniu obostrzeń związanych a koronawirusem koszykarze z RLK wracają na parkiet.

- Niestety, w nieco pomniejszonym składzie - informuje Tomasz Czyżewski, organizator RLK. - Z różnych przyczyn z naszej ligi wycofały się ekipy z Garwolina i Puław. Pozostałe ekipy zadeklarowały chęć gry i w najbliższą niedzielę rozpoczniemy "od nowa" sezon 2020. Jeżeli ktoś chciałby zgłosić się do RLK, to do piątku jeszcze można to zrobić. Wyniki z marca zostały anulowane.

Reklama

Program 1 kolejki RLK

16:00   KS Basket Ryki - Hit Car Kozienice

17:00   Partizan Lubartów - Wygramy

pauza  Absolwenci Sobieszyna-Brzozowej

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości