Reklama

Rusza konkurs "Przybij piątkę z Twoim Głosem"

27/02/2019 13:34
Uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych pochwalcie się na naszych łamach swoimi ocenami. Rusza czwarta edycja konkursu "Przybij piątkę z Twoim Głosem"


Dostałeś "piątkę" albo "szóstkę"? Powiedz o tym w "Twoim Głosie". Wypełnij kupon i dostarcz go do redakcji (Ryki, ul. Szkolna 1, lub Dęblin, ul. PCK 4). Co tydzień nagrodzimy prezentami jednego prymusa. Będą to słodycze ufundowane przez market "Stokrotka"

W każdym numerze prezentować będziemy też "Ranking prymusów", czyli zestawienie uczniów, którzy otrzymali największą liczbę piętek i szóstek. (liczba ocen będzie sumowana). Zwycięzca rankingu otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 600 zł.

Na wycieczkę


Klasy natomiast będą walczyć o wycieczkę do Magicznych Ogrodów. Im więcej prymusów z jednej klasy, tym większa szansa na nagrodę główną. Wygra ta klasa, której uczniowie dostarczą do redakcji najwięcej zgłoszeń o piątkach i szóstkach łącznie.

Na jednym kuponie (nie można ich kserować) wpisujemy jedną ocenę. Ważne są jedynie kupony, gdy ocena potwierdzona podpisem nauczyciela równolegle wpisana jest do dziennika lekcyjnego.

W każdym numerze będziemy publikować aktualne listy najlepszych "piątkowiczów" i "szóstkowiczów" oraz ranking klas. Konkurs potrwa od 25 lutego (bierzemy od uwagę oceny z drugiego półrocza) do 31 maja 2019 roku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości