Wierni z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy dziękowali Bogu za tegoroczne plony
22 września przedstawiciele miejscowości należących do parafii ubrani w stroje ludowe wnieśli przed ołtarz tradycyjne wieńce dożynkowe oraz dary ziemi. Koronę żniwną przygotowały panie ze „Stowarzyszenia Kobiet Wola Zadybska +” oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Ochodzianki” z Ochodnego (gm. Trojanów). Obecna była również reprezentacja wsi Borucicha.
Organizatorem festynu było „Stowarzyszenia Kobiet Wola Zadybska +” wraz z rodzinami, przy wsparciu finansowym i rzeczowym okolicznych darczyńców. Zebrane symboliczne datki zostały przeznaczone na budowę przy kościele podjazdu dla niepełnosprawnych.
Fotorelacja z wydarzenia w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu". Zapraszamy do lektury.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Bardzo się cieszę kiedy mamy takich zielarzy , a nie takich jak 27 letni mieszkaniec Ryk, który schował w domu 250 gram zbiorów . Chłonie żniwami trzeba się dzielić ze społecznością, pokazywać je, cudować, a nie kisić jak kapustę wyborczą w chałupie .
Bardzo się cieszę kiedy mamy takich zielarzy , a nie takich jak 27 letni mieszkaniec Ryk, który schował w domu 250 gram zbiorów . Chłonie żniwami trzeba się dzielić ze społecznością, pokazywać je, cudować, a nie kisić jak kapustę wyborczą w chałupie .