Dwa zastępy gaszą pożar siana
Od godziny dwa zastępy straży pożarnej z Ryk walczą z pożarem jaki powstał między Swatami, a Brzezinami. Zapaliło się siano zalegające na poboczu drogi. Ratownicy przerzucają suchą trawę i przelewają ją wodą.
Jak się okazuje w ubiegłym roku w wakacje w tym miejscu zapaliło się siano na wozie, które transportowano do gospodarstwa. Wtedy palące się bele zrzucono na pobocze i ugaszono. Teraz ponownie stanęły w płomieniach.
W działaniach udział bierze jeden zastęp z PSP Ryki oraz OSP Ryki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze