Wiktor Kępka 17 letni mieszaniec Ryk, koszykarz Startu Lublin został powołany na zgrupowanie kadry Polski do lat osiemnastu. Zgrupowanie odbędzie się w Zakopanem w dniach 22-28 listopada
Wiktor Kępka mieszka w Rykach. Jest zawodnikiem Startu Lublin. W roku 2019 zdobył mistrzostwo województwa do lat 16 i grał w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Z drużyną Startu uczestniczył w rozgrywkach Europejskiej Ligi Młodzieżowej w koszykówce do lat 17 (EYBL). W klasyfikacji strzelców EYBL (Dywizja 1) Wiktor Kępka zajął drugie miejsce z dorobkiem 188 punktów. a jego zespół był piąty.
Jego mama Ewa Kępka jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 w Rykach. Tata Leszek Kępka to były piłkarz Hortexu Ryki, Auto - Mroza Ryki i Czarnych Dęblin. Oboje rodziców to pasjonaci koszykówki. Czynnie uczestniczący w amatorskich rozgrywkach koszykarskich w Rykach.
Wiktorowi i jego rodzicom gratulujemy !!!
Więcej informacji i wywiad z Wiktorem w najbliższym numerze Twojego Głosu.
Zapraszam
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo młody.Tak trzymaj
Dawaj Wiktor! Kibicujemy
mordo kiedy melanz jakis
Zabieraj ojca z Carlosa bo przegra wszystko
Brawo młody.Tak trzymaj
Dawaj Wiktor! Kibicujemy
mordo kiedy melanz jakis