Reklama

Wpadł z amfetaminą. 59-latek z powiatu ryckiego aresztowany – miał przy sobie narkotyki warte 20 tys. zł

59-letni mieszkaniec powiatu ryckiego trafił do tymczasowego aresztu. Policjanci z Dęblina znaleźli przy nim amfetaminę, z której można było przygotować blisko 2500 porcji dilerskich. Mężczyzna może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

Znaczna ilość amfetaminy zabezpieczona przez dęblińskich kryminalnych

Policjanci z Dęblina ustalili, że 59-latek z powiatu ryckiego może posiadać narkotyki. W czwartek funkcjonariusze przeprowadzili przeszukanie, podczas którego znaleźli przy nim trzy woreczki foliowe z białym proszkiem przypominającym substancję odurzającą. Dodatkowo zabezpieczono gotówkę w różnych walutach o łącznej wartości około 20 tysięcy złotych.

Wstępna analiza potwierdziła, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Według szacunków, z przejętych narkotyków można było przygotować około 2500 porcji dilerskich.

Reklama

3 miesiące aresztu i możliwa kara do 10 lat

Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Prokuratura Rejonowa w Rykach skierowała do sądu wniosek o tymczasowy areszt, który został uwzględniony przez Sąd Rejonowy w Rykach. Najbliższe 3 miesiące 59-latek spędzi w areszcie.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości